Las Lolas

  • 70 m²
  • 2 ložnice
  • 1 koupelna

Apartmán Las Lolas, který se nachází ve čtvrti Nueva Andalucia, 2 km od Golfový klub Real Club de Golf Las Brisas, se pyšní soukromým plaveckým bazénem a terasou. Tento apartmán s výhledem na bazén zahrnuje 2 ložnic, 1 koupelen a kompletní kuchyni.

Puerto Banús se nachází 2,1 km od apartmánu. Apartmán je asi 6 minut chůze od Rivareno Gelato která nabízí jídla italské kuchyně. Autobusová zastávka Aloa Opencor je ve vzdálenosti 350 metrů.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Las Lolas Marbella
Vogue Styled Flat In The Heart Of Nueva Andalucia
Cena pouze pro mobilní zařízení

Vogue Styled Flat In The Heart Of Nueva Andalucia

8.8
Vynikající 6 recenzí
59 m od ubytování
USD 526 USD 473
za noc
Duplex Penthouse Casa M3 Walking Distance Puerto Banus
Cena pouze pro mobilní zařízení

Duplex Penthouse Casa M3 Walking Distance Puerto Banus

9.8
Skvělý 7 recenzí
91 m od ubytování
USD 636 USD 572
za noc
Super Stylish Apartment In Fantastic Location
Cena pouze pro mobilní zařízení

Super Stylish Apartment In Fantastic Location

123 m od ubytování
USD 1162 USD 1046
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Malaga
    61 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V pokojích

    • Klimatizace
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl

    V koupelně

    • Pračka

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 23:00
    Odhlášení: do 11:00
    Často kladené otázky
    • Kde je apartmán Las Lolas umístěn?
      Apartmán Las Lolas se nachází v blízkosti Centro Plaza.
    • Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán Las Lolas apartmán?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Las Lolas apartmán patří mimo jiné Muzeum Ralli, Golfový klub Real Club de Golf Las Brisas, Puerto Banús.
    • Jaké způsoby platby apartmán Las Lolas akceptuje?
      Apartmán Las Lolas akceptuje následující způsoby platby:
      • Visa
      • Mastercard
      • American Express
    • Jsou v blízkosti apartmán Las Lolas apartmán nějaké stravovací zařízení?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán Las Lolas apartmán patří restaurace Rivareno Gelato a Soho Lounge Marbella, které se nacházejí jen asi 6 minut chůze.
    • Jak velký je toto ubytování typu apartmán?
      Toto ubytování typu apartmán má 70 m².
    • Je v apartmán Las Lolas apartmán bazén?
      Ano, v apartmán Las Lolas apartmán je soukromý plavecký bazén.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Malaga
    61 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Las Lolas Marbella

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít